Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga funksioni si deputet (pėr periudhėn 09.09.2017 - 31.11.2017, muaji dhjetor kalon nė 2018.), shuma 710 121 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja. Znj. Alida Luka, tė ardhura si drejtore e bibliotekės sė Universitetit "Luigj Gurakuqi", Shkodėr, ( pėr periudhėn dhjetor 2016, janar - gusht 2017.), shuma 647 262 lekė.
2) Bashkėshortja. Znj. Alida Luka, tė ardhura nga shitja e makinės mė 09.12.2016, detyrim i shlyer nė shkurt 2017, shuma 320 000 lekė.
3) Djali, Z. Jozef Luka, tė ardhura si i punėsuar nė 'Alba Milk' sh.p.k, (pėr periudhėn dhjetor 2016, janar - gusht 2017.), shuma 182 928 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, tė ardhura nga paga si drejtore e bibliotekės sė Universitetit 'Luigj Gurakuqi' nė Shkodėr (pėr periudhėn shtator - nėntor 2017, muaji dhjetori kalon nė 2018.), shuma 219 771 lekė.
5) Djali, Z. Jozef Luka, tė ardhura nga paga nė shoqėrinė 'Alba Milk' sh.p.k, (pėr periudhėn shtator - nėntor 2017, muaji dhjetor kalon nė 2018.), shuma 63 936 lekė.
6) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, tė ardhura nga interesat bankare, 4 725 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, pakėsim 6 dollarė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 911 dollarė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, shtesė 3 dollarė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 3 622 dollarė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, shtesė 2 821 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 2 209 489 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, shtesė 9 118 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 2 154 614 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, pakėsim 1 103 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 41 862 euro.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, shtesė 231 762 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 449 040 lekė.
7) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, e pandryshuar 10 167 dollarė.
8) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsim 450 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 6 060 lekė.
9 ) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, pakėsim 62 457 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 4 206 lekė.
10) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanapaolo Bank, shtesė 4 725 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 53 159 lekė.
11) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanapaolo Bank, mė 31.12.2017, e pandryshuar 2 dollarė.
12) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanapaolo Bank mė 31.12.2017, e pandryshuar 263 375 lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Alida Luka, gjendja e llogarisė sė kursimit nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017, e pandryshuar 3 462 dollarė.
14) Djali, Z. Jozef Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, shtesė 33 936 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 219 148 lekė.
14) Djali, Z. Ēarli Luka, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, pakėsim 9 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 6 003 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka