Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga si Sekretar i Pėrgjithshėm i MAS dhe dieta, 1 425 191 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura neto si anėtar i Kėshillit Mbikėqyrės nė Ndėrmarrjen e Qytetit Studenti Nr. 1, Tiranė 160 392 lekė.
2) Tė ardhura neto si anėtar Kėshillit Mbikėqyrės tė Albania Adventure Resort SH.A, 300 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneTė ardhura neto nga 33.3 % e aksioneve nė studion ligjore T&N, 67 888 lekė.
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Suela Ndreca, tė ardhura nga ushtrimi i funksionit si pėrmbaruese gjyqėsore private, 61 271 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 729 493 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 0 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 253 040.72 lekė.
4) Tė ardhura nga shitja e automjetit tip 'Jaguar XF 2.2', 35 000 euro.
5) Detyrim i shlyer plotėsisht ndaj njė banke tė nivelit tė dytė pėr blerjen me leasing tė automjetit tip 'Jaguar XF 2.2'. Detyrimi i shlyer, 13 368.74 euro.
6) Kartė krediti nė njė bankė tė nivelit tė dytė, limiti 2 000 euro. Detyrimi i pashlyer - 1 223 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka