Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si Sekretare e Pėrgjithshme, 1 433 824 lekė.
2) Tė ardhura nga pagesa si trajniere nė Shkollėn Shqiptare tė Administratės Publike, 7 650 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura nga pagesa si Drejtore e Shqipėrisė nga Banka e Detit tė Zi, 12 740 euro.
2) Tė ardhura nga pagesa e Bordit Drejtues te Zyrės Qendrore tė Regjistrimit tė Pasurive tė Paluajtshme, 233 750 lekė.
3) Tė ardhura nga pagesa e Kėshillit Mbikėqyrės tė Agjencisė sė Trajtimit tė Kredive, 403 920 lekė.
4) Tė ardhura nga pagesa e Kėshillit Mbikėqyrės tė Portit Detar, Vlorė, 269 532 lekė.
5) Tė ardhura nga pagesa e bordit tė AMSHC-sė, 8 500 lekė.
6) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė vlerėsimin e ofertave tė licencave tek AKEP, 55 250 lekė.
7) Tė ardhura nga pagesa si anėtare e kėshillit administrativ tė Fastip, 30 600 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e apartamentit, 3 000 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeBashkėshorti, Z. Voltan Prodani, tė ardhura nga administrimi i njė plazhi privat, 1 000 000 lekė.
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Voltan Prodani, tė ardhura nga ushtrimi i profesionit, 550 973 lekė.
2) Tė ardhura nga aktiviteti nė profesion tė zhvilluar nė Itali, 14 000 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare, 110 179 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare, 3 022 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare, 265 830 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare, 30 003 euro.
5) Gjendja cash, 1 500 000 lekė.
6) Shpenzime pėr pagesė principali dhe interesa tė kredisė, 4 633 euro.
7) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė 130 000 euro, pėr 20 vjet, interesi 4.8 %, marrė nė dt. 05.09.2015. Detyrimi i shlyer 10 165 euro kuota e kapitalit 3 991 euro interesa, detyrimi i mbetur pashlyer, 125 367 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka