Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga kontrata e ekspertizės me KE, 19 600 euro.
2) Tė ardhura nga kontrata e mėsimdhėnies me Shkollėn e Avokatisė, 508 000 lekė.
3) Tė ardhura nga kontrata si eksperte nė aktivitet me Shoqėrinė Civile, KSHC, 900 euro.
4) Tė ardhura nga rroga si Sekretare e Pėrgjithshme e Ministrisė sė Kulturės, 1 228 764 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga kontrata e qirasė sė apartamentit nė Itali, 480 euro/muaj.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, tė ardhura vjetore nga puna full time te poliambulanca "Zoja e Kėshillit tė Mirė", 2 390 688 lekė.
2) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, tė ardhura vjetore nga American Hospital dhe ALBIOMED, 120 000 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, tė ardhura nga konsulenca tė ndryshme mjekėsore, 2 194 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 37 328 239 lekė, tė ardhura nga paga si Sekretare e Pėrgjithshme si edhe pjesa e trashėgimisė nė zbatim tė vendimit tė GJEDNJ-sė nė ēėshtjen Dume dhe Dvrorani kundėr shtetit shqiptar Shqipėrisė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Societe General Strasbourg, Francė, shtuar 19 644 euro nga pagesat si eksperte e jashtme e KE-sė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 18 346 lekė nga interesat e llogarive korrente dhe depozitė si dhe 503 919 lekė si rezultat i interesave vjetore dhe pagesave nga mėsimdhėnia.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 46 272 lekė.
5) Gjenda e llogarisė nė UniCredito Banca Romė, Itali, pakėsim vlere.
7) Deklarohet njė apartament, (pjesė e regjimit martesor 50 % me 50 % me bashkėshortin), sipas kontratės sė porosisė.
8) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 921 euro.
9) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar me 654 869 lekė.
10) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 180 euro.
11) Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar 89 800 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshorti, Z. Denis Gjika, gjendja cash tėrhequr mė parė nga njė bankė e nivelit tė dytė, pakėsuar me 70 000 dollarė, punime nė apartamentin familjar.