Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga Kuvendi i Shqipėrisė, 710 861 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, tė ardhura nga biznesi i vogėl, 920 000 lekė.
2) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, tė ardhura nga punėsimi nė shoqėrinė 'Roen Company', 360 000 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, tė ardhura nga punėsimi nė shoqėrinė 'Manushi', 390 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash mė 31.12.2017, tepricė e kursyer nga tė ardhurat, 1 350 000 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank mė 31.12.2017, shuma 415 108 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, gjendja cash mė 31.12.2017, tepricė kursyer nga tė ardhurat, 730 000 lekė.
4) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, gjendja e llogarisė bankare nė BKT mė 31.12.2017, shuma 171 637 lekė.
5) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, pronar i njė makine tip 'Golf' blerė mė 18.02.2014 me kursime familjare, vlera 300 000 lekė.
6) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, pronar i njė garazhi 20 m2 blerė mė 13.10.2015 me tė ardhura nga biznesi i vogėl, vlera 7 500 euro.
7) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, pronar i njė apartamenti me sip. 61 m2 blerė mė 25.07.2017 me kredi marrė nė BKT, vlera 45 000 euro.
8) Bashkėshorti, Z. Jurgen Xholi, kredi bankare pėr blerje shtėpie marrė nė BKT mė 06.10.2017 nė shumėn 4 800 000 lekė. Detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 640 347 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 4 159 653 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka