Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 512 917 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Kavajė pėr periudhėn Korrik-Dhjetor 2017.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura me vlerė 1 126 395,4 Lekė nga paga si mjeke nė Spitalin Shefqet Ndroqi.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera"
1) Kontratė kredie me principal 20 000 Euro me afat 15 vjeēar, interes 6 620 Euro dhe kėst mujor 149 Euro marrė nė datė 26.09.2008. Gjendja e detyrimit nė 17.08.2017 ishte 9 493,6 Euro dhe detyrimi i mbetur nė 24.01.2018 ėshtė 8 892,8 Euro, nuk specifikohet vlera e shlyer nė total gjatė vitit 2017.
2) Apartament me sipėrfaqe 72 m2 nė Tiranė me vlerė 50 400 Euro, nė bashkėpronėsi me znj.Alma Teferici.
3) Makinė tip Volkswagen golf 4 viti 1998, me vlerė 2 500 Euro nė pronėsi tė bashkėshortes, e pandryshuar nga deklarimi i fundit. "


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka