Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2012
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga si punonjės policie me gradėn kryekomisar, pranė Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Policisė, pėr periudhėn 01.01.2012 - 15.10.2012, 621 830 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, znj. Iva Shehaj, tė ardhura nga paga si mjeke pranė Drejtorisė sė Policisė, Qarku Tiranė, pėr periudhėn 01.01.2012 - 15.10.2012, 306 452 lekė.
2) Tė ardhura nga babai, nga qiraja e apartamentit nė pronėsi tė babait, nė Kombinatin e Mishit, Yzberisht, 130 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2012
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka