Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 948 000 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Himarė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura me vlerė 8 Euro nga interesat nė llogarinė e pėrbashkėt pranė Alpha Bank.
2) Tė ardhura me vlerė 2 Euro nga interesat nė llogarinė pranė NBG Bank.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėjetuesja Znj.Irena Mato, tė ardhura neto nga paga me vlerė 435 400 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pakėsim me 400 000 Lekė nė llogarinė pranė Alpha Bank.
2) Gjendje e llogarisė tė pagės, 2 670 Lekė.
3) Bashkėjetuesja, gjendje e llogarisė sė pagės me vlerė 120 Lekė pranė Alpha Bank.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka