Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si drejtor i Drejtorisė Juridike dhe Monitorimit nė APP, kategoria e pagės II-B, emėruar mė datė 11.11.2016, 145 091 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendje nė njė llogari rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga paga si avokate pranė studios ligjore Boga&Asscoiates dhe kursime, pakėsuar me - 1 418 euro.
2) Gjendje cash, tė ardhura nga paga si avokate pranė studio ligjore Boga&Asscoiates dhe kursime, 10 000 euro, e pandryshuar.
3) Kredi konsumatore nė njė bankė tė nivelit tė dytė, kontratė me datė 12.05.2015, principal nė shumėn 2 600 euro dhe interes nė shumėn 334 euro. Datė e fillimit tė detyrimit 01.06.2015 dhe data e mbarimit 01.05.2017, interesi bazė 12 %, kėsti mujor 112 euro, kėsti i pashlyer 128 euro. Shuma e mbetur 616 euro.
4) Bashkėshorti, gjendja nė njė llogari rrjedhėsė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga puna si interior designer, piktor dhe kursime, 11 502 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka