Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga punėsimi si Drejtore, Departamenti i Administrimit dhe Shėrbimeve nė Kryeministri nė periudhėn 01.01.2016 - 23.09.2016, 959 601 lekė.
2) Tė ardhura nga punėsimi si Kryetare e Komisionit tė Prokurimit Publik pėr periudhėn 23.09.2016 - 31.12. 2016, 254 960 lekė.
3) Tė ardhura neto si lektore pranė Shkollės Shqiptare tė Administratės Publike, pėr vitin 2016, 60 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura neto si anėtare e Kėshillit Mbikėqyrės tė Portit tė Shėngjinit qė prej datės 01.01.2016 - 14.10.2016 , 170 706 lekė.
2) Tė ardhura si anėtare e Kėshillit Mbikėqyrės tė Aeroportit "Nėnė Tereza", emėruar nė kėtė detyrė prej datės 30.06.2016, 61 442 lekė.
3) Tė ardhura neto si anėtare e Kėshillit tė Administrimit tė Universitetit tė Tiranės, pėr vitin 2016, 27 200 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėjetuesi, Laert Shehu, tė ardhura neto nga punėsimi si Drejtor i Suportit tė Shitjeve nė kompaninė Abtelecom&Eagle pėr periudhėn 01.01.2016 - 31.12.2016, 3 358 591 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga paga, pakėsuar me - 670 415 lekė.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, si kursime nga tė ardhurat familjare tė pėrbashkėta, shtuar me + 24 992 euro.
3) Gjendja e llogarisė sė pensionit nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga punėsimi, shtuar me + 20 000 lekė.
4) Bashkėjetuesi, Laert Shehu, llogari rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga paga, pakėsuar me - 49 517 lekė.
5) Bashkėjetuesi, Laert Shehu llogari rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė parė, tė ardhura nga paga, shtuar me + 7 000 euro.
6) Bashkėjetuesi, Laert Shehu, kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 27.11. 2007, nė vlerėn totale prej 15 000 euro, me afat deri nė 01.12.2027, shuma e shlyer 718 euro. Detyrimi mbetur pa shlyer, 9 870 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka