Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si deputet, 1 408 825 lekė.
2) Tė ardhura nga rimbursimi pėr shpenzime karburanti, 314 494 lekė.
3) Tė ardhura si honorare nga mbledhjet e komisioneve, 115 600 lekė.
4) Tė ardhura si dieta brenda vendit dhe pėr akomodim, 602 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura si pėrfitime pėr qira banimi, 132 339 lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Matilda Leka, tė ardhura nga paga nė qendrėn psikosociale 'Vatra', 594 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Llogari rrjedhėse nė Tirana Bank, pakėsim 93 782 lekė.
2) Gjendja cash, pakėsim pėr shpenzime familjare 200 000 lekė, gjendja qė mbetet 1 300 000 lekė.
3) Kredi bankare nė NBG Bank marrė mė 03.10.2016 nė shumėn 32 000 euro, me afat 10 vjet. Detyrimi i shlyer pėr vitin 2017 ėshtė 2 126 euro, detyrimi i mbetur pashlyer 29 324 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka