Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 488 579 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga, 557 268 lekė.
2) Nėna, pension pleqėrie, 116 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 720 324 lekė pėr ndėrtim ndėrtese 2-katėshe plus papafingo.
2) Vajza, gjendje librezė kursimi, 187 018 lekė.
3) Vajza, gjendje librezė kursimi, 1 820 000 lekė.
4) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 35 000 euro si hua ndaj tė tretėve.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Paguar firmės ndėrtuese 2 000 000 lekė pėr ndėrtim ndėrtese 2-katėshe plus papafingo, vlera totale investuar pėr ndėrtimin e saj ėshtė 10 520 324 lekė.