Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 572 227 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si Anėtar i Kėshillit tė Prokurorisė, 17 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga, 493 015 lekė.
2) Vėllai, tė ardhura nga paga, 698 140 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendje kursime kesh, 700 000 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 1 926 688 lekė pėr kredi banakre marrė mė 07.07.2011 pėr blerje ap. banimi me principal 2 580 000 lekė, kest mujor 17 800 lekė dhe afat shlyerje 15 vjet.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -214 616 lekė pėr kredi banakre marrė mė 07.07.2011 pėr blerje ap. banimi me principal 2 580 000 lekė, kest mujor 17 800 lekė dhe afat shlyerje 15 vjet.