Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Ministėr pėr Evropėn dhe Punėt e Jashtme, 1 560 597 Lek.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat e depozitės pranė Credins Bank, 32,88 Euro.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga puna si konsulente dhe trajnere nė Institutin Shqiptar pėr Inovacion Social, Shkollėn e Administratės Publike dhe Shkollėn e Magjistraturės, 426 256 Lek.
2) Bashkėshortja, tė ardhura si konsulente nga projektet e Kėshillit tė Evropės nė Shqipėri dhe Kosovė, 29 722 Euro.
3) Bashkėshortja, tė ardhura nga puna si konsulente nė Istitutin ACER, 1 200 USD.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Shtesė me 642 363 Lek nė llogarinė rrejdhėse nė Credins Bank, shtuar nga paga si Ministėr.
2) Bashkėshortja, shtesė me USD 1 200 nė llogarinė rrjedhėse nė Intesa San Paolo Bank, nga puna si konsulente.
3) Bashkėshortja, shtesė me 27 372 Euro nė llogarinė rrjedhės nė Intesa San Paolo Bank, nga puna si konsulente.
4) Bashkėshortja, shtesė me 9 350 Euro nė llogarinė rrjedhėse nė Intesa San Paolo Bank, nga dietat e projekteve dhe mbyllja e llogarisė nė Raiffeisen Bank.
5) Bashkėshortja, pakėsim me 14 700 Euro dhe mbyllje e llogarisė nė Raiffeisen Bank.
6) Bashkėshortja, shtesė me 56 706 Lek nė llogarinė rrjedhėse nė Intesa San Paolo Bank, nga puna si trajnere me Shkollėn e Administratės Publike dhe Shkollėn e Magjistraturės.
7) Bashkėshortja, shtesė me 369 550 Lek nė llogarinė rrjedhėse nė Intesa San Paolo, nga puna si kosulente.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka