Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 314 184 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, tė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 654 396 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendje depozitė bankare pėr djalin, 446 575 lekė.
2) Gjendje depozitė bankare pėr vajzėn, 450 222 lekė.
3) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 2 000 euro ndaj shoqėrisė ndėrtuese pėr blerje ap. banimi.
4) Shitur mė 12.01.2015 veturė tip Mercedes Benz, 450 000 lekė.
5) Blerė mė 09.02.2015 veturė tip Freelander 1 TD4, 1 750 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka