Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 150 273 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga, 597 829 lekė.
2) Babai, tė ardhura nga pensioni pleqėrisė dhe si shitės ambulant, 470 000 lekė.
3) Nėna, tė ardhura nga pesioni pleqėrisė, 98 400 lekė.
4) Vėllai, tė ardhura nga emigrimi, 1 800 pound.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 206 191 lekė pėr kredi bankare marrė mė 10.11.2011 me principal 870 000 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 68 992 lekė pėr kredi bankare marrė mė 22.04.2015.
3) Gjendje e depozitės pėr fėmijė, 490 872 lekė.
4) Gjendje depozitė bankare, 556 dollarė.
5) Gjendje depozitė bankare, 3 050 euro.
6) Gjendje depozitė bankare, 400 000 lekė.
7) Kontratė shkėmbimi automjeti lidhur mė 22.10.2015, pa pagesa reciproke.
8) Kartė krediti me limit 25 000 lekė.
9) Kartė krediti me limit 900 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi

1) Detyrime tė paguara nė vlerėn -2 604 dollarė pėr kredi pėr blerje ap. banimi marrė mė 13.11.2003 me principal 30 000 dollarė dhe afat shlyerje 12 vjet.
2) Detyrime tė paguara nė vlerėn -240 352 lekė pėr kredi bankare marrė mė 10.11.2011 me principal 870 000 lekė.
3) Detyrime tė paguara nė vlerėn -38 884 lekė pėr kredi bankare marrė mė 22.04.2015.