Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime si Oficer i Policisė Gjyqėsore nė Prokurorinė e Pėrgjithshme Tiranė dhe si Prokuror nė Gjirokastėr, 1 003 989 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si Gjyqtare pranė Gjykatės sė Shkallės sė Parė Administrative Tiranė, 1 141 675 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendja e Kursimeve 450 000 lekė, pjesė e regjimit martesor.
2) Bashkėshortja, gjendje e llogarisė sė pagės mė 31.12.2015, 2 472 lekė.
3) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 2 937 428 lekė pėr kredi bankare pėr banesė marrė mė 30.01.2010 me principal 3 500 000 lekė, interes Bono thesari + 1.3% dhe afat shlyerje 240 muaj.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -289 226 lekė pėr kredi bankare pėr banesė marrė mė 30.01.2010 me principal 3 500 000 lekė, interes Bono thesari + 1.3% dhe afat shlyerje 240 muaj.