Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 223 560 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga dhe shpėrblime si mesuese, 634 144 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendja e kursimeve nga paga, 507 590 lekė.
2) Detyrime te papaguara nė vlerėn 10 176 lekė pėr kredi bankare me principal 500 000 lekė dhe kėst mujor 10 566 lekė.
3) Detyrime te papaguara karte krediti nė vlerėn 2 000 euro.
4) Bashkėshortja, gjendja e kursimeve nga paga, 118 138 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime te paguara nė vlerėn -123 739 lekė pėr kredi bankare me principal 500 000 lekė dhe kėst mujor 10 566 lekė.