Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga vjetore dhe honorare, 802 814 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali Z. Eros Ēaushi, tė ardhura nga paga ( 1 janar 2016 - qershor 2016.), 150 000 lekė.
2) Vajza Znj. Fiona Ēaushi, tė ardhura nga paga (1 janar 2016 - 27 qershor 2016.), 190 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Valbona Ēaushi, tė ardhura nga paga vjetore nė RTSH, 259 896 lekė.
4) Vajza Znj. Fiona Ēaushi, tė ardhura nga paga vjetore nė RTSH, 259 896 lekė.
5) Vajza Znj. Fiona Ēaushi, tė ardhura nga paga vjetore nga Digitalb, 228 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksionNuk ka
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar me 79 095 lekė.
2) Vajza Znj. Fiona Ēaushi, kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė pėr blerje ap. me sip. 69 m2 nė shumėn 5 000 000 lekė me afat 25 vjet. Detyrimi i mbetur pashlyer, 3 780 262 lekė.
3) Djali Z. Eros Ēaushi, kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 500 000 lekė. Detyrimi i shlyer, 78 000 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer 272 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka