Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si dekan fakulteti nė Universitetin "Eqrem Ēabej", Gjirokastėr (01.01.2016 - 26.05.2016.), 753 732 lekė.
2) Tė ardhura nga paga (01.06.2016 - 31.12.2016.), 1 782 859 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Vezire Mema, tė ardhura nga paga si mėsuese e arsimit parashkollor nė Gjirokastėr, 202 026 lekė.
2) Djali. Z. Oltjan Mema, tė ardhura nga puna si drejtor i Zyrės Vendore tė Shėrbimit Kombėtar tė Punėsimit, Tepelenė, 255 411 lekė.
3) Bashkėshortja e djalit Oltjan, Griselda Mema, tė ardhura si ekonomiste pranė Drejtosiė sė Transportit Rrugor, Drejtoria Rajonale, Gjirokastėr, 205 065 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Vezire Mema, tė ardhura nga paga ( 01.06.2016 - 31.12.2016.), 282 835 lekė.
5) Djali. Z. Oltjan Mema, tė ardhura, tė ardhura nga paga ( 01.06.2016 - 31.12.2016.), 382 853 lekė.
6) Bashkėshortja e djalit Oltjan, Griselda Mema, tė ardhura nga paga (01.06.2016 - 31.12.2016.), 380 291 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksionNuk ka
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka