Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe angazhime tė tjera institucionale si zv/rektor i Universitetit tė Sporteve tė Tiranės, 1 459 165 lekė.
2) Tė ardhura si staf akademik i jashtėm pranė Universitetit tė Elbasanit, 153 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si anėtar i Komitetit Ekzekutiv pranė Komitetit Olimpik Kombėtar Shqiptar, 10 200 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e njė depozite bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, krijuar mė 10.04.2015, dhuruar nga prindėrit, shtuar me 59 800 lekė, gjendja nė fund tė vitit 2016, 2 659 800 lekė, pjesa takuese 50 %.
2) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, krijuar mė 18.07.2014, shtuar me 344 euro, gjendja nė fund tė vitit 2016, 27 344 euro.
3) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, krijuar mė 04.06.2014, dhuratė nga prindėrit dhe kursime personale, shtuar me 40 925 lekė, gjendja nė fund tė vitit 2016, 697 672 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga paga, shtuar me 865 789 lekė, gjendja nė fund tė vitit 2016, 1 100 788 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka