Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga pranė Fakultetit tė Ekonomisė, 1 687 645 lekė.
2) Tė ardhura nga ILDKPKI, 63 750 lekė.
3) Tė ardhura nga paga pranė Universitetit Bujqėsor, 48 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura nga honorare si Anėtar i Kėshillit Drejtues tė EKB-sė, 180 198 lekė.
2) Tė ardhura nga honorare si Anėtar i Kėshillit Mbikqyrės sė Bankės sė Shqipėrisė, 1 939 275 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion202%
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė bankare, 3 823 915 lekė, pjesa takuese 100%.
2) Gjendje e depozitės bankare, shtuar me 43 810 lekė, pjesa takuese 100%.
3) Gjendje e llogarisė bankare, 140 479 lekė, pjesa takuese 100%.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka