Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga puna nė Universitetin e Tiranės, 1 312 884 lekė.
2) Tė ardhura nga konsulenca, 4 795 385 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si Anėtar i Kėshillit Mbikqyrės sė Bankės sė Shqipėrisė, 2 003 915 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesa Bono Thesari, 4 147 881 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qira, 2 600 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneTė ardhura nga dividentė nė IFIS, 874 065 lekė.
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali, tė ardhura nga paga, 940 981 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga, 1 434 384 lekė.
3) Djali, tė ardhura nga kompania e sigurimit tė jetės si rimbursim pėr shpenzime spitalore, 2 356 340 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion674%
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė bankare, pakėsuar me 1 500 lekė, pjesa takuese 100%.
2) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 443 647 lekė, pjesa takuese 100%.
3) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 22 euro, pjesa takuese 100%.
4) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 2 887 euro, pjesa takuese 50%.
5) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 360 euro, pjesa takuese 100%.
6) Gjendje e Bonove tė Thesarit, pakėsuar me 4 147 881 lekė, pjesa takuese 100%.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi

1) Detyrime tė paguara nė vlerėn -65 125 euro pėr njė kredi bankare pėr blerje ap. nė Tiranė me principal 66 000 euro.
2) Detyrime tė paguara nė vlerėn -215 960 lekė pėr blerjen e tokės shtesė nė Dhėrmi mė 10.05.2013.