Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si lektore nė Universitetin e Durrėsit, 772 802 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga honorare si Anėtare e Kėshillit Mbikqyrės sė Bankės sė Shqipėrisė, 2 183 914 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, tė ardhura nga paga si Drejtor i Logjistikės pranė ManItalia shpk, 672 795 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga shitja e veturės tip Audi, 10 500 euro.
3) Djali, tė ardhura nga paga si financier i projektit tė Ozonit pranė Ministrisė sė Mjedisit, 1 101 000 lekė.
4) Djali, tė ardhura nga paga si agjent shitje pranė Dekoll shpk, 165 375 lekė.
5) Djali, dhuratė nga prindėrit, 250 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion135%
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 18 341 lekė.
2) Gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 27 euro.
3) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 17 144 euro pėr njė kredi marrė mė 10.01.2009 pėr blerje ap.banimi me principal 50 000 euro dhe afat shlyerje 10 vjet.
4) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 800 000 lekė pėr kontratė huajė tė datės 28.11.2014 pėr shumėn 2 800 000 lekė.
5) Bashkėshorti, gjendje e llogarisė bankare, pakėsuar me 26 534 lekė.
13) Bashkėshorti, gjendje e llogarisė plan kursimi, shtuar me 23 730 lekė.
14) Djali, gjendje e llogarisė bankare, pakėsuar me 39 076 lekė.
15) Djali, gjendje e llogarisė bankare, shtuar me 15 201 lekė.
16) Djali, gjendje e llogarisė bankare, pakėsuar me 42 125 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi

1) Detyrime tė paguara nė vlerėn -5 760 euro pėr njė kredi marrė mė 10.01.2009 pėr blerje ap.banimi me principal 50 000 euro dhe afat shlyerje 10 vjet.
2) Detyrime tė paguara nė vlerėn -1 000 000 lekė pėr kontratė huajė tė datės 28.11.2014 pėr shumėn 2 800 000 lekė.
3) Djali, blerė veturė tip Minikuper, -4 500 euro.