Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga nė Komisionin Europian, 01.2015-06.2015, 48 191 euro.
2) Tė ardhura nga paga si Anėtar i Kėshillit Mbikqyrės sė Bankės sė Shqipėrisė, 1 680 703 lekė.
3) Tė ardhura nga paga si eksperte, 07.2015-12.2015, 33 458 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, tė ardhura nga paga si drejtues i “Enrima GmbH”, 8 176 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion780%
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė bankare nė Berlin, 965 euro.
2) Gjendje e llogarisė bankare nė Belgjikė, 16 174 euro.
3) Gjendje e llogarisė bankare nė Tiranė, 1 395 028 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka