Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Rektor i Universitetit tė Tiranės, 2 780 788 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura si Anėtar i Kėshillit Bashkiak Tiranė, 115 600 lekė.
2) Tė ardhura si Anėtar i Kėshillit tė Qarkut Tiranė, 113 715 lekė.
3) Tė ardhura si Anėtar i Komisioni i Vlerėsimit tė Titujve Akademik, 33 150 lekė.
4) Tė ardhura si Anėtar i Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė, 2 119 272 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesa bankare nga depozita, 520 608 lekė, pjesė e regjimit martesor.
2) Tė ardhura nga interesa bankare nga depozita, 291 475 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si punonjėse pranė ISSH, 615 887 lekė.
2) Vajza, tė ardhura nga paga si pedagoge pranė Fakultetit tė Ekonomisė, 805 888 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion215%
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė sė pagės, 618 lekė.
2) Gjendje e depozitės bankare, shtuar me 217 175 lekė.
3) Gjendje e llogari bankare, 59 261 lekė.
4) Gjendje e depozitės bankare, shtuar me 3 625 102 lekė.
5) Gjendje e depozitės bankare, pakėsuar me 7 900 000 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendje e depozitės bankare, shtuar me 303 433 lekė.
7) Bashkėshortja, gjendje e depozitės bankare, pakėsuar me 6 000 000 lekė.
8) Bashkėshortja, gjendje e llogarisė sė pagės, 32 020 lekė.
9) Vajza, gjendje e llogarisė sė pagės, -64 526 lekė.
10) Gjendje e cash, pakėsuar me 700 000 lekė.
11) Gjendje e cash, shtuar me 700 000 lekė.
12) Kontratė porosie pėr blerje ap.banimi me sip. 169.79 m2 pėrfshirė dy vende parkimi me ēmim total 159 228 euro, nga tė cilat janė paguar deri mė 31.12.2015, 13 900 000 lekė dhe 5 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka