Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 3 243 863 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si administrator i Bashkisė Gramsh, 214 778 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga Kėshilli i Qarkut Elbasan, 367 929 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qira objektit karburant, 240 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion125%
Tė tjeraLegalizuar ndėrtesė me sip. 211.6 m2 nė Gramsh, nė tė cilėn ėshtė pronare e 27% ose 58 m2, nė vlerėn 500 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shlyer nė vitin 2016 -266 695 lekė pėr njė kredi marrė mė 12.01.2011 me principal 4 399 851 lekė dhe afat maturimi 180 muaj. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 3 198 460 lekė.
2) Shlyer nė vitin 2016 -171 449 lekė pėr njė kredi marrė mė 28.04.2014 pėr vėllain e bashkėshortit, me principal 1 020 000 lekė dhe afat maturimi 68 muaj. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 620 736 lekė.
3) Shlyer nė vitin 2016 -190 000 lekė pėr njė overdraft marrė mė 28.08.2015 pėr vlerėn 190 000 lekė dhe afat maturimi 24 muaj.