Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga, pėrfitimet e tjera financiare dhe bonuset si deputet, 3 350 205 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si pedagoge e jashtme pranė Universitetit Shkodėr, 45 500 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti tė ardhura nga aktiviteti privat, 388 213 lekė.
2) Bashkėshorti tė ardhura nga paga pranė Bashkisė sė Vaut tė Dejės, 81 000 lekė.
3) Djali tė ardhura nga paga pranė Vodafone Albania, 120 000 lekė.
4) Djali tė ardhura nga paga pranė Gener 2, 200 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitje veture, 900 euro.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion101%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shlyer nė vitin 2016 -905 994 lekė pėr njė kredi bankare. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 8 284 374 lekė.
2) Djali, shlyer nė vitin 2016 88 558 lekė pėr njė kredi bankare.