Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe shpėrblimet si deputet, 1 408 825 lekė.
2) Tė ardhura nga komisionet, (pjesėmarrja si deputet), 1 201 983 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare, 69 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēela, tė ardhura nga paga si punonjėse e bashkisė Lushnjė, 683 520 lekė.
2) Djali, Z. Silvio Ēela, tė ardhura nga paga si i punėsuar nė shoqėrinė 'Consulcesi service' sh.p.k, 674 014 lekė.
3) Djali, Z. Aldo Ēela, tė ardhura nga paga si i punėsuar nė shoqėrinė 'Sigma' sh.a, 774 697 lekė.
4) Bashkėshortja, Z. Anila Ēela, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare, 4 083 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitja e autoveturės, 15 000 euro, (pjesa takuese 50 % me 50 % me bashkėshorten).
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 7 444 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 326 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 65 euro.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 677 058 lekė.
5) Gjendja e Fondit tė Investimeve nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 15 573 406 lekė.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank (e pėrbashkėt me bashkėshorten, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 5 402 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēela, gjendja e llogarisė sė pagės nė Raiffeisen Bank (e pėrbashkėt me bashkėshortin, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 728 lekė.
8) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēela, gjendja e llogarisė sė kursimit nė Union Bank (e pėrbashkėt me bashkėshortin, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 631 855 lekė.
9) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēela, gjendja e llogarisė sė kursimit nė BKT (e pėrbashkėt me bashkėshortin, 50 % secili) mė 31.12.2017 ėshtė 511 984 lekė.
10) Pakėsim pasurie pas nxjerrjes jashtė pėrdorimit tė njė mjeti tėrheqės i markės 'Scania', pa pėrfitim monetar.
11) Pakėsim pasurie pas nxjerrjes jashtė pėrdorimit tė njė mjeti gjysmėrimorkio e markės 'Minerva', pa pėrfitim monetar.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr blerjen e njė autoveture, 28 793 euro, (pjesa takuese 50 % me 50 % me bashkėshorten).