Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si gjyqtar 1 261 195 (njė milion e dyqind e gjashtėdhjetė e njė mijė e njėqind e nėntėdhjetė e pesė) lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshShpėrblime si drejtues trajnimi Shkolla e Magjistraturės 46 550 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura Interesa bankare 17 USD.
2) Tė ardhura nga interesa bankare 17 680 lekė ose 221 Euro.
3) Interesa nga Depozita Bankare 18 574 lekė ku vetėm 50% i takon deklaruesit.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e njė banese 6 324 Euro
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi