Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Kryetar i Bashkisė Divjakė, 1 088 940 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura me vlerė 14 000 Lekė nga kontratat e qirasė tė lidhura gjatė vitit 2016.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeTė ardhura nga prodhimet bujqėsore dhe vreshtaria, 2 624 880 Lekė.
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga biznesi i prodhimit tė pijeve alkoolike, 1 892 943 Lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si mėsuese gjimnazi, 581 602 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pakėsim me 1 815 260 Lekė nė llogarinė nga paga.
2) Bashkėshortja, shtesė me 125 400 Lekė nė llogarinė nga paga si mėsuese.
3) Shtesė me 989 700 Lekė nga tė ardhurat e biznesit tė prodhimit tė pijeve alkoolike nė emėr tė bashkėshortes.
4) Dhėnė hua personave fizikė, detyrimi nuk ėshtė kthyer ende.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka