Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Apelit, Vlorė dhe Gjykatėn e Apelit, Tiranė, 1 235 491 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Eneida Civici, tė ardhura nga paga si gjyqtare nė Gjykatėn e Rrethit, Tiranė dhe shpėrblimet si anėtare e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, 1 225 195 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash, kursime tė vitit 2015, pakėsim 280 000 lekė, (janė shpenzuar gjithė kursimet e njė viti mė parė), pjesa takuese 50 %.
2) Gjendja cash, kursime gjatė vitit 2016, vlera 300 000 lekė, pjesa takuese 50 %.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka