Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtare e rrethit Tiranė 1 130 872 (njė milion e njėqind e tre mijė e tetėqind e shtatėdhjetė e dy) lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti Andi Civici tė ardhura nga paga dhe dieta si gjyqtar i Gjykatės sė Apelit nė Vlorė 1 281 215 (njė milion e dyqind e tetėdhjetė e njė mijė e dyqind e pesėmbėdhjetė) lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraBashkėshortėt kanė shitur njė makinė nė vlerėn 15 800 euro dhe kanė blerė njė makinė tjetėr me vlerė 13 500 euro. Bashkėshortėt kanė blerė njė garazh nė vlerėn 920 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi