Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 187 536 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė ne vend e marrė nga bashkėshortėt Ndocaj nė qershor 2007 me principal 325 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer nė datėn e deklarimit 280 000 euro.
2) Kredi bankare e marrė nga bashkėshortėt Ndocaj nė vitin 2002 me principal 185 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer nė datėn e deklarimit 130 000 euro, deklaruesi specifikon se kredia e huamarrjes po shqyrtohet nė njė procedim gjyqėsor pa dhėnė objekt procedimi .
3) Kredi bankare 435 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer 300 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka