Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga nė Policinė e Shtetit, pėr periudhėn 01.01.2016 - 31.12.2016, 1 370 147 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareTė ardhura nga paga nė Drejtorinė e Policisė, Qarku Kukės (pagė bashkėshorte), pėr periudhėn 01.01.2016 - 31.12.2016, 168 432 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, llogari page, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, nė 31.12.2016, 144 954 lekė.
2) Bashkėshortja, znj. Alketa Vatoci, gjendja e llogarisė rrjedhėse, llogari page nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė 31.12.2016, 271 458 lekė.
3) Kredi bankare pėr shtėpi nė njė bankė tė nivelit tė dytė marrė nė 26.08.2011, 2 500 000 lekė, me afat 240 muaj, kėst mujor 15 100 lekė. Shuma e shlyer 181 794 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 2 023 746 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka