Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pagesa e lejes sė zakonshme nė Policinė e Shtetit, pėr periudhėn 01.01.02016 - 31.12.2016, 1 211 373 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, znj. Enkelejda Tarkaj, tė ardhura nga paga si punonjėse e OSSHE, Tiranė, pėr periudhėn 01.01.2016 - 31.12.2016, 594 708 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare, llogari page, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar me 56 000 lekė.
2) Tė ardhura nga shitja e autoveturės tip 'BMW', pasqyruar nė deklarimin para fillimit tė detyrės, 5 000 euro.
3) Shpenzime pėr blerje automjeti tip 'Mercedez Benz' B200, vit prodhimi 2007 e cila ėshtė blerė nė tetor tė vitit 2016 me tė ardhura nga shitja e autoveturės BMW, nė emėr tė djalit, Skerdi Tarkaj, 5 000 euro.
4) Bashkėshortja, znj. Enkelejda Tarkaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė 31.12.2016, kursime nga paga, 70 000 lekė.
5) Bashkėshortja, znj. Enkelejda Tarkaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse, tė ardhura nga paga, nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė 31.12.2015, 85 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka