Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014

Notice: Undefined index: Taiwan” in /home/spending/application/views/scripts/moneypower/view.phtml on line 363
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si punonjės i Policisė sė Shtetit, pėr periudhėn 07.04.2014-31.13.2014, 687 446 lekė.
2) Tė ardhura nga shpėrblime pėr punė tė mirė gjatė muajit shtator, 156 251 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare Bashkėshortja, Suela Zyberaj, tė ardhura nga puna nė “Kompleksin Taiwan” shpk, pėr periudhėn 07.04.2014-31.12.2014, 136 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka