Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si konsulle, 1 461 euro/muaj.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, tė ardhura nga paga nė RTSH pėr periudhėn 1-31 dhjetor 2014, 73 000 lekė.
2) Bashkėshorti, tė ardhura nga honoraret nė aktivitete artistike, 270 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė bankėn e Pireut nė Greqi, 761 euro, pjesa takuese 50 %.
2) Bashkėshorti, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar me - 9 102 lekė.
3) Bashkėshorti, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 3 000 lekė.
4) Bashkėshorti, kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 985 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 1 677 029 lekė.
5) Djali, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė nė Greqi, pakėsuar - 16 euro.
6) Djali, Petro Ylli, student nė Athinė me bursė tė fituar nga shteti grek.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka