Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 1 301 796 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Lushnje
Tė ardhura nga Bonuse
1) Tė ardhura me vlerė 120 000 Lekė nga rimbursimi i shpenzimeve pėr telefon.
2) Tė ardhura me vlerė 360 000 Lekė nga rimbursimi i shpenzimeve pėr transport.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Ėshtė shlyer shuma prej 15 800 Euro pėr kredinė e marrė pranė NBG Bank, me principal 183 000 Euro, me kėst mujor 1 256,12 Euro dhe afat 20 vjeēar. Kredia ėshtė marrė nė datė 04.03.2008 dhe gjendja e mbetur e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 116 765,11 Euro.