Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si ambasador, (tetor-dhjetor
2014), 8 739 dollarė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura si person fizik nė aktivitetin “VIP Line”, 495 021 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 3 dollarė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė “Doha Bank” nė Katar, pakėsuar me - 2 000 dollarė.
3) Gjendja cash, pakėsuar me - 1 350 000 lekė.
4) Bashkėshortja, depozitė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 15 608 000 lekė.
5) Bashkėshortja, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 26 euro.
6) Bashkėshortja, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 628 000 lekė.
7) Bashkėshortja, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 94 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka