Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetNuk jep informacion
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, Tom Vandecasteele, tė ardhura nga lėshimi me qira i shtėpisė nė Bruksel, shtotor -dhjetor 2014 vlera 3 896 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pronare (regjim martesor 50 %me 50 % me bashkėshortin) e njė shtėpie 240 m2 nė Bruksel, vlera 320 000 euro.
2) Pronare (regjim martesor 50 %me 50 % me bashkėshortin) njė makine “Skoda Cambia”, vlera 15 000 euro.
3) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt rrjedhėse nė bankėn AMRO, nė Holandė, 2 008 euro plus 1000 euro.
4) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt tė kursimeve nė bankėn AMRO nė Holandė, 1 000 euro.
5) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt tė kursimeve, me bashkėshortin, nė bankėn Belfius, nė Belgjikė, 15 116 euro.
6) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė bankėn BNP Paribas, nė Belgjikė, 1 346 euro.
7) Gjendja e llogarisė nė bankėn BNP Paribas, nė Belgjikė, 6 419 dollarė.
8) Gjendja e llogarisė sė kursimeve, 22 035 euro.
9) Kredi e pėrbashkėt nė bankėn Belfius, 150 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer 128 869 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka