Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si specialist nė Drejtorinė e Traktateve dhe tė sė Drejtės ndėrkombėtare nė MPJ (1 janar – 1 gusht
2015), 331 989 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si pedagog i jashtėm nė “Albanian University”, (1 janar – 1 gusht
2015), 199 825 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si anėtar i Komitetit Shqiptar tė Birėsimeve, (1 janar – 1 gusht
2015), 25 600 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si punonjėse nė ambasadėn e Shtetit tė Kuvajtit nė Tiranė, 1 203 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 231 916 euro pėr 25 vjet, detyrimi financiar i pashlyer 230 766 euro.
2) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 900 000 lekė pėr 48 muaj, detyrimi financiar i pashlyer, 276 781 lekė.
3) Overdraft nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 100 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 85 000 lekė.
4) Bashkėshortja, kredi bankare nė njė bankė nė SHBA, 20 000 dollarė pėr 20 vjet, detyrimi financiar i pashlyer 17 843 dollarė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka