Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si atashe ekonomik nė ambasadėn e Izraelit, 8 680 dollarė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat bankare, 2 648 euro.
2) Tė ardhura nga interesat bankare, 366 193 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeTė ardhura nga shitja e aksioneve tė shoqėrisė RIOFARMA shpk, 180 000 euro.
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga nė shoqėrinė EPIGRAMMA shpk, 400 000 lekė.
2) Djali, Ezjon Canaj, tė ardhura nga paga nė ministrinė e brendshme, 336 000 lekė.
3) Djali, Klesti Canaj, tė ardhura nga paga mujore si menaxher shitjesh pranė kompanisė “YNOV” nė Paris, Francė, 27 260 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortja, pronare e njė ap. banimi me sip. 113 m2 nė Durrės, vlera 3 000 000 lekė.
2) Bashkėshortja, pronare e njė objekti me sip. 31 m2, vlera 1 400 000 lekė.
3) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 35 632 lekė.
4) Pronare e 50 % tė kapitalit tė shoqėrisė me pėrgjegjėsi tė kufizuar EPIGRAMMA shpk, vlera 50 000 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendja cash, 1 200 000 lekė.
6) Djali, Ezjon Canaj, pronar i njė motori “Aprila”, vlera 1 700 euro.
7) Djali, Ezjon Canaj, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 25 000 euro.
8) Djali, Ezjon Canaj, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 29 459 lekė.
9) Djali, Klesti Canaj, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė nė Paris, Francė, 100 euro.
10) Djali, Klesti Canaj, depozitė pėr sigurim jete nė njė bankė nė Paris, Francė, 1 800 euro.
11) Djali, Klesti Canaj, pronar me 50 % i aksioneve tė blera nėpėrmjet njė llogarie investimi nė njė bankė tė Paris, Francė, vlera 2 200 euro.
12) Djali, Klesti Canaj, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė nė Paris, Francė, 400 euro, pjesa takuese 50 %.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka