Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetNuk ka
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash, 200 000 lekė, pjesa takuese 50 %, pjesė e regjimi martesor 50 % me 50 % me bashkėshorten.
2) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 24.10.2012 nė shumėn 50 000 euro, kėst mujor 387 euro. Detyrimi i shlyer, 4 400 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 74 260 euro deri mė 24.10.2032.
3) Detyrim i mbetur pashlyer ndaj njė shoqėrie pėr shkak tė diferencės sė papaguar tė ēmimit tė pėrgjithshėm, detyrim i pandryshuar nga deklarimi i mėparshėm, 4 661 400 Lekė.
4) Detyrim ndaj njė shoqėrie pėr shkak tė blerjes sė sipėrfaqes 20.2 m2 rezultuar e tepėrt nė ap. e blerė mė parė, detyrim i pandryshuar nga deklarimi i mėparshėm, 1 161 500 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka