Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga pėr vitin 2016 si gjyqtar Apeli, 1 342 448 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e nisur mė 25.09.2008 tė cilat depozitohen nė llogarinė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė Shuma nė llogari mė 24.01.2017 ėshtė 701 292 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Rajmonda Levanaj tė ardhura neto nga paga pėr vitin 2016 si specialiste nė Prokurorinė e Pėrgjithshme Tiranė, 728 208 lekė.
2) Vajza, Znj. Abigena Levanaj, tė ardhura nga paga neto pėr vitin 2016 si specialiste pranė Ministrisė sė Drejtėsisė, 679 284 lekė.
3) Vajza, Znj. Amantia Levanaj, tė ardhura nga paga pėr vitin 2016 si pedagoge, 51 199 lekė.
4) Vajza, Znj. Amantia Levanaj, tė ardhura nga si juriste 97 680 lekė.
5) Bashkėshorti i vajzės, Znj. Amantia Levanaj, Z. Arqile Arshiaj, tė ardhura nga aktiviteti tregtar, 986 780 lekė. lekė.
6) Bashkėshorti i vajzės, Znj. Amantia Levanaj, Z. Arqile Arshiaj, tė ardhura vjetore, 136 752 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash, 500 000 lekė.
2) Hua ndaj njė personi tjetėr marrė mė 06.06.2014 nė shumėn 50 000 euro, pa interes, me afat 5-vjeēar. Detyrimi pėr t'u shlyer, 50 000 euro.
3) Vajza, Znj. Abigena Levanaj, kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 300 000 lekė. Gjendja e mbetur pashlyer, 235 361 lekė.
4) Vajza, Znj. Abigena Levanaj, kartė krediti, gjendja mė 31.2.2016 ėshtė 405 euro.
5) Vajza, Znj. Amantia Levanaj, kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 11.07.2014 nė shumėn 70 000 euro. Detyrimi i mbetur pashlyer deri mė 24.01.2017 ėshtė 65 239.98 euro.
6) Vajza, Znj. Amantia Levanaj, kredi marrė mė 11.02.2016. Detyrimi i mbetur pashlyer deri mė 31.01.2017 ėshtė 826 630 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka