Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga, 1 803 521 lekė bruto.
2) Tė ardhura nga ekzekutimi i vendimi pėr kompensim page nga transferimi i paligjshėm, 1 221 053 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga pensioni, 211 607 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga puna nė KSHC, 645 348 lekė.
3) Vajza, Gerta Perzhita, tė ardhura paga si pedagoge nė Universitetin Bujqėsor, 827 595 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash, 800 000 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare, 2 016 606 lekė.
3) Djali, gjendja cash pas shitjes sė makinės, 600 000 lekė.
4) Vajza, Gerta Perzhita, gjendja cash250 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka