Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Apelit Tiranė, 1 225 912 lekė neto.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare tė depozitave tė deklaruara mė parė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali, Z. Rei Kalaja, tė ardhura nga bursa si student i ekselencės nė Universitetin Publik tė Tiranės, 8 900 lekė/ muaj.
2) Bashkėshortja, Znj. Flora Kalaja, tė ardhura nga ushtrimi i veprimtarisė si notere, 1 697 483 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortja, Znj. Flora Kalaja, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, kursime tė familjes gjatė vitit deklarues, 7 500 euro.
2) Gjendja cash, kursime familjare, 700 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Flora Kalaja, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė si person fizik, hapur nė vitin 2013, shtesė 6 630 lekė. Gjendja totale, 540 954 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka