Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga, 1 429 659 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura neto nga pjesėmarrja nė ZABGJ, 10 696 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e ap. Nė Tiranė, 10 200 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualenuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, tė ardhura nga aktiviteti privat si notere, (sipas pasqyrave financiare tė vitit 2016.), 14 955 430 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, tė ardhura nga qiraja e ap. me sip. 96 m2, nė Tiranė, 3 000 euro.
3) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, tė ardhura nga qiraja e dyqanit me sip. 59.7 m2 nė Vlorė, 24 000 euro.
4) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, tė ardhura si ortake e shoqėrisė nė Kosovė 0 lekė, nuk ėshtė tėrhequr dividenti.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsim 410 euro, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 0 euro.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 1 488.1 euro, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 6 799.69 euro.
3) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page, shtesė 55 lekė, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 90 lekė.
4) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, marrė mė 29.06.2011 nė shumėn 100 000 euro pėr blerje ap. porositur nė shoqėrinė 'TID' sh.p.k. Detyrimi i shlyer 6 118 euro kėsti kredisė plus 2 226.76 euro interesat, detyrimi i mbetur pashlyer 68 500.96 euro.
5) Kartė krediti nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 5 000 euro(gjendja e pandryshuar nga 2015 nė 2016.).
6) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsim 162 545 lekė, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 0 lekė. (Shuma ka kaluar nė njė llogari tjetėr).
7) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsim 52.18 euro, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 0 euro (llogaria ėshtė mbyllur).
8) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 15 905.16 euro, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 43 442 euro. (Te kjo llogari derdhen tė ardhurat nga qiraja e dyqanit nė Vlorė dhe ap. nė Tiranė).
9) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 900 920.71 lekė, gjendja mė 31.2.2016 ėshtė 1 098 614 lekė. (Shtesa ka ardhur pas kalimit tė shumės nga llogari si person fizik nė llogarinė personale).
10) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsim 1 145 dollarė, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 0 dollarė (llogaria ėshtė mbyllur mė 21.03.2016 dhe shuma ka kaluar nė njė llogari tjetėr).
11) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, kartė krediti, 0 lekė.
12) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, kontratė premtim shitblerje mė 22.01.2016 pėr blerjen e njė dyqani me sip. 59.7 mė nė vlerėn 7 200 000 lekė. Nė vitin 2016 janė paguar dy kėste paradhėnie pėrkatėsisht 5 000 euro secili.
13) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj llogari tjetėrsimi nė emėr tė personit fizik Edlira Malaj pranė bankave tė nivelit tė dytė, pėr aktivitetin e noterisė, ndryshimet nė balancat e tė cilave janė tė raportuara nė pasqyrat financiare 2016.
14) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė personale, shtesė 780 000 lekė, pas kalimit tė shumės nga llogaria si person fizik.
15) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, gjendja e llogarisė personale, shtesė 5 000 euro, pas kalimit tė shumės nga llogaria si person fizik pėr pagesėn e kėstit tė parė nė shoqėrinė 'Rigers Konstruksion' sh.p.k.
16) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, detyrim i shlyer ndaj shoqėrisė 'Rigers Konstruksion' sh.p.k nė shumėn 11 023 euro.
17) Bashkėshortja, Znj. Edlira Malaj, kartė krediti nė njė bankė tė nivelit tė dytė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
nuk ka