Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si Kryetar Bashkie 741 508 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja: tė ardhura nga paga 507 516 lekė
2)Bashkėshortja: tė ardhura nga aktiviteti privat 510 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi

1) Detyrime tė paguara nė vlerėn 354 261 lekė pėr njė kredi bankare tė aktivizuar nė 6.09.2010.
2) Detyrime tė paguara nė vlerėn 158 323 lekė pėr njė kredi tė aktivizuar nė 29.09.2010.
3) Detyrime tė paguara nė vlerėn 90 000 lekė pėr njė kontratė huaje tė nėnshkruar nė 14.09.2010.
4) Detyrime tė paguara nė vlerėn 80 000 lekė pėr njė kontratė huaje tė nėnshkruar nė 14.09.2010.