Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtar, 1 330 917 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga honoraret si anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, 102 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Besiana Hado, tė ardhura nga paga neto, 1 203 777 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Besiana Hado, tė ardhura nga shpėrblimet, 370 422 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi bankare, detyrimi i shlyer deri mė 31 dhjetor 2015 ėshtė 291 661 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 5 681 710.46 lekė.
2) Kontratė pranimi mbarėvajtjeje nė shkollėn 9-vjeēare jopublike ‘Ylber’ me dt. 14.09.2016 tė djalit nė shumėn 76 000 lekė, (pagesa me dy kėste). Detyrimi i shlyer, 38 000 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 38 000 lekė.
3) Kontratė pranimi mbarėvajtjeje nė shkollėn 9-vjeēare jopublike ‘Ylber’ me dt. 14.09.2016 tė vajzės nė shumėn 76 000 lekė, (pagesa me dy kėste). Detyrimi i mbetur pashlyer, 76 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shpenzime pėr shlyerje kredie, 291 661 lekė.
1) Shpenzime pėr shkollimin e djalit nė shkollėn 9-vjeēare jopublike ‘Ylber’, 38 000 lekė.